2. El Araba Alan Galeriler Ümraniye

2. El Araba Alan Galeriler Ümraniye

Ümraniye ikinci el araba alan galeriler araçlarınızı değerinde fiyatlarlarla alım için sizleri galerilerimize bekliyoruz. 2. el araç galerimizde ücretsiz expertiz işlemlerimizden sonra fiyat teklifi verilip araçlarınızı nakit olarak alıyorlar. 2. El Araba Alan Galeriler Ümraniye İkinci el araç alım satım yapanlar sizleri yormadan isterseniz kapınıza kadar gelip araç expertizini yapıyor uygun görüldüğü taktirde noter işlemleri başlatılıyor. 2. el araç almak istiyorsanız piyasada bulunan araçlardan daha uygun fiyatlara bütcenizi yormadan ikinci el otomobil sahibi olabilirsiniz. Galerimizde satılan ikinci el araçların durumunu gösteren expertiz raporlarıyla aklınızda sorular bırakmıyoruz.

İkinci el araçlar için fiyat teklifi

Aracınızı galericilere götürmeden fiyat teklifi alabilirsiniz araçınızın model, paket, yıl, km, hasar, değişen olup olmadığı gibi bilgilerin gönderilmesiyle 5 – 15 dk arasında aracınıza ortalama bir fiyat verilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

2. El Araba Alan Galeriler Ümraniye olarak müşterilerimizi kandırmadan araç sahibi yapmak görevimizdir. Galerimizdeki araç çeşitliliği sayesinde istediğiniz türden bir araca sahip olabilirsiniz